Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi szaleni oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu bądź pokrewnych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To także całe dużo idealnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak czasami defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o doskonale gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.